Turnajový systém

Komplexní systém pro správu sportovních turnajů od A do Z.

Turnajový web

Prezentace turnaje

Vše potřebné pro účastníky turnaje a jejich fanoušky na jednom místě.

Přehledné zobrazení jak údajů o turnaji (pravidla, harmonogram, místa, info pro diváky), organizačních informací (ubytování, stravování, balíčky služeb), tak i všech multimedií (fotografie, videa, živý stream, atd.)

Ročníkový web

Veškeré informace a čísla o aktuálním průběhu turnaje.

Účastníci a fanoušci zde naleznou rozlosování týmů do skupin pro každou věkovou kategorii, program, výsledkové tabulky a pavouky.

Mapa

Všechna místa souvisejíci s turnajem přehledně na jedné mapě.

Rozdělení do kategorií s možností vyhledávání. Databáze míst se spravuje v administraci – jednoduše tak lze přidat na mapu nové místo, nebo také novou kategorii.

Živé výsledky

Sledování živého průběhu turnaje a výsledků všech zápasů.

Během turnaje zadávají zapisovatele do systému průběžné skóre, události, fáze a výsledky zápasu.

Mobilní aplikace

Hotová mobilní aplikace pro iOS a Android se všemi podstatnými informacemi o turnaji a zápasech.

Účastníci a fanoušci mají k dispozici feed novinek z Facebookové stránky turnaje, seznam zápasů, živé výsledky, nebo mapu míst s navigací. Zároveň je možné sledovat své oblíbené týmy. To vše česky a anglicky.

Klubová sekce

Registrace klubů a rozhodčích

Oddělená přehledná registrace klubů a rozhodčích do turnaje.

Možnost úpravy obou formulářů dle specifických požadavků turnaje. Součástí registrace může být také vytvoření klubových týmů. Registrace po odeslání čeká na schválení organizátorem.

Klubová zóna

Rozhraní pro správu informací o klubu a pro zobrazovaní důležitých oznamů od organizátorů.

Správce klubu zde po přihlášení edituje svůj klub – vidí svoji objednávku a dokumenty, může upravovat registrační údaje a zadává zde i soupisky hráčů.

Management turnaje

Správa klubů

Správa a editace klubů, týmů, jejich objednávek, plateb

Součástí je schvalování (přijímání do turnaje), editace všech klubů a jejich vlastností (vč. individuálního harmonogramu každého klubu, ubytování, stravování, atd.), práce s objednávkami, turnajovým plánem.

Rozlosování a plánování do hal

Systém rozlosování pro každý turnaj na míru.

Implementace různých variant systému – standardizované nebo dle specifických požadavků (základní skupiny, postupové skupiny, předkola, play-off, ...).

Nastavení turnaje

Vešekerý provozní management a statistiky.

Fakturace, ubytovací a stravovací zařízení (místa), zadávání transferů a tréninků, tvorba ceníku, nastavování proměnných, a v neposlední řadě i zobrazení finančních reportů a statistik turnaje.

In-place editace webu a CMS

Správa všech veřejných prezentačních stránek turnaje a jejich obsahu.

Administrátor prostřednictvím pokročilého editora upravuje obsah přímo na stránce – okamžitě tak vidí, co upravuje a jak se to po uložení zobrazí i všem návštěvníkům.

Reference

“Původní aplikace byla nahrazena novým online systémem včetně mobilní aplikace na sledování online výsledků, který nám umožnil efektivní management ve všech fázích turnaje.”

Jaroslav Chvalný

PHC

“Spolehlivost a výkonnost systému se ukáže až ve špičce, kdy se během krátké doby začne hrát a návštěvnící chtějí vidět aktuální živé výsledky. Designeo turnajový systém nás nezklamal.”

Martin Vaculík

PG/CO/PWO/PM

“Klíčovým faktorem pro nás bylo, jakožto pro rozbíhající se turnaj, možnost rychlé instalace, rozběhnutí a pak i samotné správy od počátku až do konce. A to při rozumné investici, i když jsme ještě malý turnaj.”

Jakub Lébl

PVG

Kompletní informace

Stáhněte si podrobný přehled všech vlastnosti Turnajového systému:

Stáhnout v PDF