Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem webových systémů, mobilních aplikací a chytrých zařízení.

Vybrané reference

Plzeňský Prazdroj

Řízení a správa komerčních smluv

Navrhli jsme a implementovali systém pro evidenci veškerých komerčních smluv v ČR a SR.

Portál řeší celý životní cyklus smluv od založení a schválení, přes pravidelnou evaluaci až po ukončení. Součástí je integrace systémů SAP, generování dokumentů, účtování a vyhodnocení.

Interaktivní instalace do retailu

S přední francouzskou agenturu v oboru digitálního řešení pro retail se podílíme na vývoji aplikací pro zákaznický zážitek a zařízení na podporu prodeje včetně HW technologií.

Pro prestižní světové značky vytváříme videoaplikace, prodejní automaty, chytré poličky, fotobuňky s integrovanou tiskárnou a mnoho dalších instalací.

Webové řešení pro kompletní řízení sportovních turnajů. Zahrnuje veškeré potřeby pro pořádání mezinárodních i místních turnajů v kolektivních sportech. Pro účastníky je k dispozici mobilní aplikace.

Pokrývá veškeré procesy od registrace týmů, fakturace, rozlosování, až po živé sledování průběhu a statistik zápasů. Samozřejmostí je moderní design, přehlednost, funkčnost a důraz na rychlost.

Více informací »
Nakladatelství Portál

Redesign webu Portál.cz

Čtenářům Nakladatelství Portál jsme zmodernizovali web a e-shop, a správcům nové možnosti editace jeho obsahu.

Pro předplatitele a čtenáře časopisů Nakladatelství Portál je navíc nově přístupný archív všech článků, registrace na kurzy a semináře. Pro redaktory na opačné straně pak robustní a přehledná administrace pro správu obsahu.

British American Tobacco

Mobilní aplikace pro hostesky

Vyměnili jsme hosteskám papír a tužku za chytrou aplikaci na tabletu, která je vede celý procesem komunikace se zákazníkem. Získaná data jsou automaticky synchronizována se systémem, který generuje denní reporty a zobrazuje výkony kampaní, statistiky prodejů a hosteskám plánuje směny.

Baťa

Objednávkový portál

Navrhli jsme a implementovali systém pro správu dodavatelských objednávek.

V rámci implementace jsme realizovali workflow životního cyklu objednávky a napojení na interní účetní systém. Celý portál je koncipován jako platforma pro další budoucí aplikace.

FINEP

Newslettrový systém

Vytvořili jsme pokročilou mailingovou aplikaci pro správu a rozesílání newslettrů jedné z největších developerských společnosti.

Nový systém integruje několik newslettrových nástrojů v holdingu, jejich kontakty a segmentační atributy. Součástí řešení je navíc i monitoring, pokročilé výpočty segmentačních atributů a napojení na ERP systém a web.

Česká Unie Sportu

Systém evidence klubů, sportovišť a členů

Realizovali jsme informační systém pro správu přes 1,2 mil. členů sportovních klubů po celé ČR.

České Unii Sportu jsme vyvinuli moderní online evidencí členských základen, klubů, svazů, sportovišť a amaterských sportovců, který používají stovky lidí v klubech po celé ČR. Součástí je také rozsáhlý reportingový systém a webový portál pro prezentaci klubů a sportovišť pro veřejnost.

Naši klienti

Jak to děláme

Díky rozmanitosti a práci s klienty z různých oborů a odvětví získáváme a přenášíme zkušenosti do dalších projektů. Máme rádi nové výzvy v digitálních technologiích a nebojíme se experimentů.

1 Návrh řešení

 • interaktivní prototypy
 • analýza a tvorba specifikace
 • grafický design
 • návrh UX a design

2 Vývoj softwaru

 • iOS a Android aplikace
 • webové aplikace
 • chytrá zařízení
 • HW integrace

3 Podpora a provoz

 • podpora provozu
 • rozvoj aplikace
 • monitoring
 • cloud
iOSAndroidPHPPythonASP.NET MVCVue.jsDocker

O nás

Naše produkty používají lidé po celém světě a jsme za to rádi. Vždy se snažíme dobře porozumět svým zákazníkům a tvořit dlouhodobě šikovná řešení.

Jsme parta lidí různých povah a bohatých zkušeností, která denně řeší nejrůznější úkoly přesahující rámec obyčejnosti. A to nás baví. Protože nás to dělá agilními a stále se můžeme učit.

1kancl
20+lidí
10let na trhu
100+projektů
20k+hotových úkolů
nápadů

Tým

Honza
CEO
Jakub
COO
Juraj
CBDO
Michaela
HR / office manager
David
Project Manager
Česťa
Konzultant
Tomáš
UX
Standa
Developer
Jirka
Developer
Jakub
Developer
Lukáš
Developer
Ondra
Developer
Jarda
Developer
Pepa
Developer
Adam
Developer
Tomáš
Developer
Michal
Developer
Láďa
Developer
Honza
Developer

Pojďme spolupracovat

Designeo Creative s.r.o.

Nad Šutkou 540/14, 182 00 Praha 8

+420 777 834 641

IČ: 24690139, DIČ: CZ24690139