JSME DESIGNEO.

Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem webových systémů, mobilních aplikací a chytrých zařízení.

Naše práce

Plzeňský Prazdroj

Portál pro řízení a správu komerčních smluv

Navrhli jsme a implementovali systém pro evidenci veškerých komerčních smluv v ČR a SR.

Portál řeší celý životní cyklus smluv od založení a schválení, přes pravidelnou evaluaci až po ukončení. Součástí je integrace systémů SAP ERP a SAP BI, generování dokumentů, účtování a reporting.

Interaktivní instalace do retailu

S prestižní francouzskou agenturu se podíme na technických řešeních pro nejrůznější chytrá zařízení na podporu prodeje. A to pro ty nejznámější světové kosmetické značky.

Pracovali jsme na videoaplikaci pro zaznamenání líčení vizážistkou, prodejním automatu na rtěnky, chytré poličce, která pozná když zákazník zvedne produkt, fotoaplikaci a fotobudce s integrovanou profi tiskárnou fotek, tiskárně na balící stuhy a na mnoha dalších instalacích.

Vytvořili jsme nový univerzální systém pro řízení sportovního turnaje. Od webu, registrací, fakturaci, rozlosování, až po živé sledování průběhu a statistik zápasů.

Původní systém pro správu největšího halového turnaje jsme proměnili na multifunkční nástroj. Samozřejmostí je moderní design, přehlednost, funkčnost a důraz na rychlost. Včetně mobilní aplikace pro účastníky.

Více informací »
Nakladatelství Portál

Kompletní redesign webu Portál.cz

Čtenářům Nakladatelství Portál jsme zmodernizovali web a eshop, a správcům nové možnosti editace jeho obsahu.

Pro předplatitele a čtenáře časopisů Nakladatelství Portál je navíc nově přístupný archív všech článků, registrace na kurzy a semináře. Pro redaktory na opačné straně pak robustní a přehledná administrace pro správu obsahu.

British American Tobacco

Mobilní aplikace pro hostesky

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro hostesky a systém pro správu marketingových kampaní v terénu.

Vyměnili jsme hosteskám papír a tužku za chytrou aplikaci na tabletu, která je vede celý procesem komunikace se zákazníkem. Získaná data jsou automaticky synchronizována se systémem, který generuje denní reporty a zobrazuje výkony kampaní, statistiky prodejů a hosteskám plánuje směny.

Baťa

Objednávkový portál

Navrhli jsme a implementovali systém pro správu dodavatelských objednávek.

V rámci implementace jsme realizovali workflow životního cyklu objednávky a napojení na interní účetní systém. Celý portál je koncipován jako platforma pro další budoucí aplikace.

FINEP

Newslettrový systém

Vytvořili jsme pokročilou mailingovou aplikaci pro správu a rozesílání newslettrů jedné z největších developerských společnosti.

Nový systém integruje několik newslettrových nástrojů v holdingu, jejich kontakty a segmentační atributy. Součástí řešení je navíc i monitoring, pokročilé výpočty segmentačních atributů a napojení na ERP systém a web.

Česká Unie Sportu

Systém evidence klubů, sportovišť a členů

Realizovali jsme informační systém pro správu přes 1,2 mil. členů sportovních klubů po celé ČR.

České Unii Sportu jsme vyvinuli moderní online evidencí členských základen, klubů, svazů, sportovišť a amaterských sportovců, který používají stovky lidí v klubech po celé ČR. Součástí je také rozsáhlý reportingový systém a webový portál pro prezentaci klubů a sportovišť pro veřejnost.

Naši klienti

Co děláme

Vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace a interaktivní chytrá zařízení. Máme rádi nové výzvy v digitálních technologiích.

Díky tomu máme zkušenosti jak s rozsáhlým turnajovým systémem, tak s vývojem netradičních zařízení jako je chytrá polička, která rozpozná produkt, když ho zákazník vezme do ruky, fotobudka s tematickými filtry, tiskárna na stuhy, interaktivní kiosek, či prodejni automat na rtěnky.

1 Návrh řešení

 • analýza a tvorba specifikace
 • návrh UX
 • interaktivní prototypy
 • grafický design

2 Vývoj softwaru

 • iOS a Android aplikace
 • webové aplikace
 • chytrá zařízení
 • HW integrace

3 Podpora a provoz

 • cloud hosting
 • podpora provozu
 • rozvoj aplikace
 • monitoring
iOSAndroidPHPPythonASP.NET MVCVue.jsDocker

O nás

Naše produkty používají lidé po celém světě a jsme za to rádi. Vždy se snažíme dobře porozumět svým zákazníkům a tvořit dlouhodobě šikovná řešení.

Jsme malá technologická vývojová firma, parta lidí různých povah a bohatých zkušeností, která denně řeší nejrůznější úkoly přesahující rámec obyčejnosti. A to nás baví. Protože nás to dělá agilními a stále se můžeme učit.

1kancl
20+lidí
8let na trhu
100+projektů
20k+hotových úkolů
nápadů

Tým

Honza
Principal
Jan
Project Manager
David
Project Manager
Tomáš
UX
Johanka
Office Manager
Tomáš
Developer
Standa
Developer
Jirka
Developer
Česťa
Developer
Jakub
Developer
Lukáš
Developer
Ondra
Developer
Jarda
Developer
Pepa
Developer

Pojďme spolupracovat

Designeo Creative s.r.o.

Nad Šutkou 540/14, 182 00 Praha 8

+420 777 834 641

IČ: 24690139, DIČ: CZ24690139